Georello Jungle

Neohodnoceno
 

Převodová stavebnice Georello se skládá z perforovaných desek, os a převodových kol. Tato stavebnice rozvíjí u dětí jemnou motoriku, tvořivost, fantazii a kombinační myšlení. Stavebnice je doplněna o figurky stromů a zvířátek z džungle. Kličkou se pak otáčí celý mechanismus. Oceněno titulem "Správná hračka".

Dostupnost U Vás doma do druhého dne
429 Kč
   
Kód produktu QUE2336
Značka QUERCETTI
Webová stránka značky quercettistore.com
Kategorie Stavebnice převodové
Záruka 2 roky
 

Převodová stavebnice Georello se skládá z perforovaných desek, os a převodových kol. Tato stavebnice rozvíjí u dětí jemnou motoriku, tvořivost, fantazii a kombinační myšlení. Stavebnice je doplněna o figurky stromů a zvířátek z džungle.  Pokud se vše podaří a kolečka se správně poskládají, stačí otočit klikou a vše se otáčí jako na kolotoči. Všechny stavebnice Georello jsou navzájem kompatibilní. Vyrobeno z kvalitních jemných omyvatelných plastů.

2336-Georello-Jungle-2 2336-Georello-Jungle-4 2336-Georello-Jungle-3

 

Oceněno titulem "Správná hračka".
2336-Georello-Jungle-1

 

Obsah balení:
8 perforovaných desek
5 středních ozubených koleček
5 malých ozubených koleček
8 figurek zvířátek z džungle
4 palmy
12 konektorů
1 klika

 

 

Podobné produkty

Minimální věk Od 4 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

quercetti-logo

QUERCETTI je italská společnost, která hrdě vyrábí hračky v Itálii více než 60 let. Nyní ji vede již druhá generace Quercetti, která se s nadšením o rodinnou firmu stará a rozvíjí původní myšlenku výroby kvalitních hraček. Hraček, které mluví dětskou řečí, což je jedna z nejdůležitějších věcí pro jejich přirozený vývoj. Sídlo společnosti je v Turíně, kde všechny hračky vyrábí. Firma má pod kontrolou technologii výroby a materiály, které se ve výrobě používají. Monitorují a kontrolují vše od návrhu, koncepce přes vykreslení, výrobu forem, montáž, vstřikování až po balení. Cílem společnosti Quercetti je dosáhnout ve všech fázích výroby co nejvyššího kvalitního standardu s co nejnižšími náklady.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.