• 1 z 3
 

Georello Basic

Neohodnoceno
 

Převodová stavebnice Georello se skládá z perforovaných desek, os a převodových kol. Tato stavebnice rozvíjí u dětí jemnou motoriku, tvořivost, fantazii a kombinační myšlení. Stavebnice je doplněna o barevné kolíčky. Kličkou se pak otáčí celý mechanismus. Oceněno titulem "Správná hračka".

Dostupnost U Vás doma do 2 dnů
399 Kč
   
Kód produktu QUE2332
Značka QUERCETTI
Webová stránka značky quercettistore.com
Kategorie Stavebnice převodové
Záruka 2 roky
 

Převodová stavebnice Georello se skládá z perforovaných desek, os a převodových kol. Tato stavebnice rozvíjí u dětí jemnou motoriku, tvořivost, fantazii a kombinační myšlení. Stavebnice je doplněna o 48 kolíčků o velikosti 15mm v 6ti barvách.  Pokud se vše podaří a kolečka se správně poskládají, stačí otočit klikou a vše se otáčí jako na kolotoči. Všechny stavebnice Georello jsou navzájem kompatibilní. Vyrobeno z kvalitních jemných omyvatelných plastů.

2332-Georello-Basic-2 2332-Georello-Basic-3

Oceněno titulem "Správná hračka"
2332-Georello-Basic-1

Obsah balení:
10 perforovaných desek
1 velké ozubené kolečko
4 střední ozubená kolečka
4 malá ozubená kolečka
48 barevných kolíčků (velikost 15mm) v 6ti barvách
14 bílých konektorů
1 klička

Podobné produkty

Minimální věk Od 4 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

quercetti-logo

QUERCETTI je italská společnost, která hrdě vyrábí hračky v Itálii více než 60 let. Nyní ji vede již druhá generace Quercetti, která se s nadšením o rodinnou firmu stará a rozvíjí původní myšlenku výroby kvalitních hraček. Hraček, které mluví dětskou řečí, což je jedna z nejdůležitějších věcí pro jejich přirozený vývoj. Sídlo společnosti je v Turíně, kde všechny hračky vyrábí. Firma má pod kontrolou technologii výroby a materiály, které se ve výrobě používají. Monitorují a kontrolují vše od návrhu, koncepce přes vykreslení, výrobu forem, montáž, vstřikování až po balení. Cílem společnosti Quercetti je dosáhnout ve všech fázích výroby co nejvyššího kvalitního standardu s co nejnižšími náklady.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.