454 Kč

ks
Vilac

Zábavné dřevěné domino od francouzské společnosti Vilac v barvách červené, černé a bílé od světoznámého amerického umělce a společenského aktivisty Keitha Haringa. Více

Kód produktu: 4086Doprava a platba

Vilac logo 

Zajímavé a zejména vtipné domino od francouzské společnosti Vilac, sídlící hluboko v srdci pohoří Jura, obklopené horami, jezery a lesy.

Díky unikátnímu designu v barvách červené, černé a bílé od světoznámého amerického umělce a společenského aktivisty Keitha Haringa se toto domino jistě stane oblíbené i pro dospělé hráče. :-)

Precizní provedení a kvalitní zpracování zaručují dokonalý požitek ze hry. Každá hračka od spol. Vilac prochází důkladnou kontrolou kvality. Produkty společnosti Vilac jsou opatřeny značkou francouzské agentury ADEME, to znamená, že jsou vyráběny ekologicky - šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vzduch a neplýtvají energiemi.

Domino Keith Haring          Domino Keith Haring

VÝHODY, KTERÉ OCENÍTE:

    • unikátní design amerického umělce Keitha Haringa

    • precizní zpracování

    • ekologický materiál i výroba

 


Zajímavé a vtipné dřevěné domino od francouzské společnosti Vilac v barvách červené, černé a bílé od světoznámého amerického umělce a společenského aktivisty Keitha Haringa.