355 Kč

ks
Vilac

Deštník pro menší děti v růžovém provedení - s rozvernou včelkou na rukojeti. Od výrobce kvalitních a designově velmi povedených dřevěných hraček Vilac.  Více

Kód produktu: 4084Doprava a platba

Krásný holčičí deštník v růžové barvičce zejména pro holčičky. Na rukojeti se na Vás usmívá malá roztěkaná včelička.

Ideální deštník pro mladší děti.

 

Deštník Včelka          Deštník Včelka

 

Růžová s bílými puntíky a rozverná včelka jako motiv na báječném deštníku od francouzské společnosti Vilac, sídlící hluboko v srdci pohoří Jura, obklopené horami, jezery a lesy. Příjemné barvičky i klasický tvar školní tašky jsou ideální pro školní docházku malého školáka. :-)

Povedený design, precizní provedení a kvalitní zpracování zaručují nejen dokonalý doplněk, ale i spolehlivého pomocníka na cestě do školy, na kroužek nebo třeba jen za kamarády.

Každý produkt prochází důkladnou kontrolou kvality. Výrobky společnosti Vilac se pyšní značkou francouzské agentury ADEME, jež je zárukou ekologické výroby, šetrného vztahu k životnímu prostředí a samotné výrobky neznečišťují půdu, vodu ani vzduch a neplýtvají energiemi.

Logo Vilac

 


Deštník pro menší děti od výrobce kvalitních a designově velmi povedených dřevěných hraček Vilac.  V růžovém provedení - s motivem malé včelky.