379 Kč

ks
Vilac

Deštník pro menší děti v klučičím modrém provedení - s motivem vesmírných světů a kosmonautem na rukojeti. Od výrobce kvalitních a designově velmi povedených dřevěných hraček Vilac. Více

Kód produktu: 4085Doprava a platba

Krásný modrý deštník s vesmírnými motivy pro naše malé kosmonauty.

Ideální deštník pro mladší děti.

 

Deštník Kosmonaut          Deštník Kosmonaut

 

Vesmírný svět jako motiv na báječném deštníku od francouzské společnosti Vilac, sídlící hluboko v srdci pohoří Jura, obklopené horami, jezery a lesy. Příjemné barvičky i klasický tvar školní tašky jsou ideální pro školní docházku malého školáka. :-)

Povedený design, precizní provedení a kvalitní zpracování zaručují nejen dokonalý doplněk, ale i spolehlivého pomocníka na cestě do školy, na kroužek nebo třeba jen za kamarády.

Každý produkt prochází důkladnou kontrolou kvality. Výrobky společnosti Vilac se pyšní značkou francouzské agentury ADEME, jež je zárukou ekologické výroby, šetrného vztahu k životnímu prostředí a samotné výrobky neznečišťují půdu, vodu ani vzduch a neplýtvají energiemi.

Logo Vilac

 


Deštník pro menší děti od výrobce kvalitních a designově velmi povedených dřevěných hraček Vilac.  V klučičím modrém provedení - s motivem vesmírných světů.