355 Kč

ks
Vilac

Deštník pro menší děti v celorůžovém provedení - s bílou kočičkou na rukojeti. Od výrobce kvalitních a designově velmi povedených dřevěných hraček Vilac.  Více

Kód produktu: 4083Doprava a platba

Krásný holčičí deštník ve dovu tónech růžové zejména pro holčičky. Na rukojeti se na Vás usmívá malá bílá kočička.

Ideální deštník pro mladší děti.

 

Deštník kočička růžová          Deštník kočička růžová

 

Růžová vedle růžové a bílá kočička jako motiv na báječném deštníku od francouzské společnosti Vilac, sídlící hluboko v srdci pohoří Jura, obklopené horami, jezery a lesy. Příjemné barvičky i klasický tvar školní tašky jsou ideální pro školní docházku malého školáka. :-)

Povedený design, precizní provedení a kvalitní zpracování zaručují nejen dokonalý doplněk, ale i spolehlivého pomocníka na cestě do školy, na kroužek nebo třeba jen za kamarády.

Každý produkt prochází důkladnou kontrolou kvality. Výrobky společnosti Vilac se pyšní značkou francouzské agentury ADEME, jež je zárukou ekologické výroby, šetrného vztahu k životnímu prostředí a samotné výrobky neznečišťují půdu, vodu ani vzduch a neplýtvají energiemi.

Logo Vilac

 


Deštník pro menší děti od výrobce kvalitních a designově velmi povedených dřevěných hraček Vilac.  V celorůžovém provedení - s motivem bílé kočičky.