2 223 Kč

ks
Atrix Design

Všechny děti milují stavění a bourání. Díky těmto cihličkám už Vám nebudou brát matrace z gauče. Jsou lehké a přitom pevné a odolné, vyrobené z recyklovatelného materiálu s atestem pro děti od 3 let. Více

Kód produktu: 1700Doprava a platba

Lehké a přitom pevné a odolné cihličky z papíru udělají radost každému dítěti. Děti si z nich postaví domečky, věže, hrady, pyramidy, mosty nebo třeba bludiště. Cihličky jsou vyráběny v České republice a jsou atestovány pro děti od 3 let.

Jsou vyrobeny z přírodních zdravotně nezávadných materiálů šetrných k životnímu prostředí. Jejich nosnost je minimálně 30 kg - v testech unesly i 100kg! Velice pevné a odolné jsou díky speciálnímu křížově vrstvenému kartonu a díky důmyslným vnitřním výztuhám. Děti po nich mohou lézt, mohou na ně bez obav sedat, stoupat či si lehat.

Cihličky pro dětičkyCihličky pro dětičkyCihličky pro dětičky

Cihličky jsou snadno skladovatelné. Vejdou se pod postel, můžou se vyskládat podél stěny, či je lze rozložit a opětovně složit.
 

Cihličky získaly prestižní ocenění "Správná hračka", které jim udělila odborná komise ze Sdružení pro hračku a hru.

 Správná hračka

Cihličky jsou v balení v rozloženém stavu. Jejich sestavení je snadné a rychlé bez nářadí nebo lepidla. Stačí je pouze složit. Videonávod, jak správně a rychle cihličky složit, naleznete v záložce videa.

Cihličky pro dětičky

Únostnost: díky speciálnímu křížově vrstvenému kartonu a důmyslným vnitřním výstuhám minimálně 30 kg 

Sada 24 ks rozložených Cihliček má rozměry 76 x 69 x 8 cm a hmotnost 10 kg. 

Balení je vhodné pro velké pokoje, sourozence, herny, družiny, školky a obsahuje: 48 ks cihliček a 20 ks spojek.


Všechny děti milují stavění a bourání. Díky těmto cihličkám už Vám nebudou brát matrace z gauče. :-) Jsou lehké a přitom pevné a odolné, vyrobené z recyklovatelného materiálu s atestem pro děti od 3 let.