445 Kč

ks
Quercetti

Domácí cvrnkací kuličková dráha pro dny, kdy je venku ošklivo. Snadno přestavitelná dráha se speciálním vroubkovaným povrchem o délce až 2,7 m. Více

Kód produktu: 3855Doprava a platba

Big Marbledrome Basic - velmi zábavná hra pro dny, kdy je venku opravdu ošklivo. Snadno přestavitelná dráha o délce až 2,7 m, při níž spolu s dětmi i Vy můžete procvičovat jak týmovou hru, tak šikovnost a schopnost maximálního soustředění při hře pro jednoho.

Na rychlost nebo počet cvrnků? Vyberte si sami a hurá do toho!

Big Marbledrome Basic

Stavebnice Big Marbledrome Basic byla pečlivě navržena tak, aby se jednotlivé díly snadno skládaly i rozebíraly. Speciálně vroubkovaný povrch dráhy snižuje rychlost kuliček a umožní jim zůstat stát na místě, kam se dokutálely. Po dráze lze navíc rozestavit i různé překážky a pasti.

Big Marbledrome Basic

Big Marbledrome Basic není jen dynamická a zábavná hra - tato stavebnice zároveň umožňuje přirozeně pozorovat a ověřovat si základní fyzikální principy, což dlouhé hodiny bezpečného hraní obohacuje o významný zdělávací rozměr.

 


Domácí cvrnkací kuličková dráha pro dny, kdy je venku ošklivo. Snadno přestavitelná dráha se speciálním vroubkovaným povrchem o délce až 2,7 m.