863 Kč

ks
Vilac

Pohádkové dřevěné kuželky s půvabnými pastelově barevnými hlavičkami od francouzské společnosti Vilac. Pro použití doma i venku. Více

Kód produktu: 3997Doprava a platba

Vilac logo 

Pohádkově tvarované dřevěné kuželky s různě barevnými hlavičkami od francouzské společnosti Vilac, sídlící hluboko v srdci pohoří Jura, obklopené horami, jezery a lesy. Šest dřevěných kuželek s hlavičkami v příjemných pastelových tónech o výšce 24 cm a k nim dvě házecí koule ve stejném provedení obdržíte v pěkném praktickém batůžku, nemusíte tedy shánět nic na přepravu ani ukládání celé sady.

Kuželky můžete samozřejmě hrát nejen venku, ale i doma, třeba na chodbě. Pozor ale na sousedy. :-) Máte-li větší dítka nebo "úklidovou" povahu, mohou zároveň v pokoji vytvořit příjemný dekorační doplněk.

Precizní provedení a kvalitní zpracování zaručují nejen požitek ze hry, ale i bezpečnost Vašeho dítěte. Každá hračka od spol. Vilac prochází důkladnou kontrolou kvality. Produkty společnosti Vilac jsou opatřeny značkou francouzské agentury ADEME, to znamená, že jsou vyráběny ekologicky - šetří životní prostředí, neznečišťují půdu, vodu a vzduch a neplýtvají energiemi.

Barevné kuželky retro

VÝHODY, KTERÉ OCENÍTE:

    • unikátní design

    • precizní zpracování

    • ekologický materiál i výroba

 


Pohádkové dřevěné kuželky s půvabnými pastelově barevnými hlavičkami od francouzské společnosti Vilac. Pro použití doma i venku.