936 Kč

ks
Vilac

Krásné klasické kuželky s hlavičkami v příjemných pastelových barvách od francouzské společnosti Vilac. Pro použití doma i venku. Více

Kód produktu: 3996Doprava a platba

Vilac logo 

Nádherné kuželky klasického tvaru ve velmi příjemných pastelových barvách od francouzské společnosti Vilac, sídlící hluboko v srdci pohoří Jura, obklopené horami, jezery a lesy. Šest dřevěných kuželek s barevnými hlavičkami o výšce 24 cm a k nim dvě házecí koule obdržíte v pěkném praktickém batůžku, nemusíte tedy shánět nic na přepravu ani ukládání celé sady. 

Kuželky můžete samozřejmě hrát nejen venku, ale i doma, třeba na chodbě. Každopádně Vám doma navíc ještě vytvoří pěknou dekoraci. :-)

Precizní provedení a kvalitní zpracování zaručují nejen požitek ze hry, ale i bezpečnost Vašeho dítěte. Každá hračka prochází důkladnou kontrolou kvality, Vaše dítě tedy bude při hře s těmito kuželkami v naprostém bezpečí. :-) Výrobky společnosti Vilac se pyšní značkou francouzské agentury ADEME, jež je zárukou ekologické výroby, šetrného vztahu k životnímu prostředí a samotné výrobky neznečišťují půdu, vodu ani vzduch a neplýtvají energiemi.

Barevné kuželky

VÝHODY, KTERÉ OCENÍTE:

    • příjemný design

    • precizní zpracování

    • ekologický materiál i výroba

 


Krásné klasické kuželky s hlavičkami v příjemných pastelových barvách od francouzské společnosti Vilac. Pro použití doma i venku.