367 Kč

ks
Vilac

Motorická balanční hra - velryba pro zdokonalování motoriky, postřehu i logického myšlení od výrobce kvalitních a designově velmi povedených dřevěných hraček Vilac.  Více

Kód produktu: 4045Doprava a platba

Dřevěná balanční skládačka velryba - parádní zábavná hra pro malé i velké nebo třeba i pro dědečky a babičky. 

Hru můžete hrát na více způsobů - kdo první na skládá všechny rybičky na záda velryby, komu prvnímu rybička nebo velryba spadne, ten vypadává nebo tzv. na samotáře, tedy "skládám sám na nejlepší čas a bez chyby" apod. ..... 
Hra je vhodná pro 1 - 4 hráče

Sada obsahuje 1 velrybu, 16 malých rybiček a 1 hrací kostku.

Motorická balanční velryba

 

Velmi lákavě designově a barevně zpracované rybičky od francouzské společnosti Vilac, sídlící hluboko v srdci pohoří Jura, obklopené horami, jezery a lesy.

Motiv designovala Ingela Peterson Arrhenius, švédská ilustrátorka, obdivovatelka naivního stylu a designu 50. a 60. let 20. století.

Povedený design, precizní provedení a kvalitní zpracování zaručují dokonalý požitek ze hry.
 

Každá hračka prochází důkladnou kontrolou kvality, Vaše dítě tedy bude ve společnosti této velryby v naprostém bezpečí. :-) Výrobky společnosti Vilac se pyšní značkou francouzské agentury ADEME, jež je zárukou ekologické výroby, šetrného vztahu k životnímu prostředí a samotné výrobky neznečišťují půdu, vodu ani vzduch a neplýtvají energiemi.

Logo Vilac

 


Motorická balanční hra - velryba pro zdokonalování motoriky, postřehu i logického myšlení od výrobce kvalitních a designově velmi povedených dřevěných hraček Vilac.