630 Kč

Na dotaz - Aktuální dostupnost zboží Vám sdělíme po obdržení Vaší objednávky.
ks
Ainstein

Jednoduchá magnetická stavebnice roztomilých zvířátek o 14 dílcích pro malé děti již od 2 let. Více

Kód produktu: T-A2131Doprava a platba

 Několik roztomilých zvířátek mohou Vaše děti poskládat z jedenácti zelených, žlutých, červených a bílých magnetických dílků. Můžete je nechat složené, aby si děti mohly připomínat, jak jsou šikovné, nebo je můžete pokaždé poctivě složit do papírové krabičky. Stejně jako Lego je také můžete smíchat s ostatními stavebnicemi Ainstein a tvořit možné i nemožné. :-)

Ainstein Cute PetsAinstein Cute Pets

Ainstein je unikátní magnetická stavebnice, se kterou objevíte fantastický svět plný nekonečných možností. Stačí pár dílků a už dokážete postavit úžasné věci. Jednotlivé dílky jsou zhotoveny z velmi kvalitních materiálů. Obsahují otáčivé magnety, které jsou pevně uchovány v plastovém pouzdře a nelze je vyjmout. Naprosto bezpečná stavebnice pro holky i kluky od 2 let je geniálním výukovým materiálem a podporuje všestranný rozvoj dítěte.

Nejvyšší kvalita vyrobená v Rakousku, atestováno dle evropské normy EN71 o bezpečnosti hraček. Výrobce se snaží v použitých surovinách maximalizovat podíl recyklovatelného materiálu, který tvoří z více než 80% recyklované PET lahve. 

Dodáváno v kartonové krabičce z recyklovaného odpadního papíru.


Jednoduchá magnetická stavebnice ptáčků o 14 dílcích pro malé děti již od 2 let.

Barva Multicolor
Hmotnost 206 g
Materiál velmi kvalitní příjemný plast, který tvoří z více než 80% recyklované PET lahve, kartonový obal z recyklovaného odpadního papíru
Obsahuje 11 magnetických dílků
Doporučený věk od 2 let
Rozměry balení 19,2 x 4,8 x 14,4 cm