999 Kč

U vás doma do druhého dne - Při objednávce uskutečněné do 12-ti hod v pracovní den bude zboží odesláno ještě týž den. U Vás bude následující pracovní den po odeslání.
ks
Ainstein

Jednoduchá magnetická stavebnice aut, kytiček, zvířátek, letadélek, postaviček ... o 18 dílcích pro malé děti již od 2 let. Více

Kód produktu: T-A8010Doprava a platba

Zvířátka, auťáky, letadla, lodě, kytičky aj. mohou Vaše děti poskládat z osmnácti červených, žlutých a zelených magnetických dílků. Můžete je nechat složené, aby si děti mohly připomínat, jak jsou šikovné, nebo je můžete pokaždé poctivě složit do papírové krabičky. Stejně jako Lego je také můžete smíchat s ostatními stavebnicemi Ainstein a tvořit možné i nemožné. :-)

Ainstein Architect I 18Ainstein Architect I 18

Ainstein je unikátní magnetická stavebnice, se kterou objevíte fantastický svět plný nekonečných možností. Stačí pár dílků a už dokážete postavit úžasné věci. Jednotlivé dílky jsou zhotoveny z velmi kvalitních materiálů. Obsahují otáčivé magnety, které jsou pevně uchovány v plastovém pouzdře a nelze je vyjmout. Naprosto bezpečná stavebnice pro holky i kluky od 2 let je geniálním výukovým materiálem a podporuje všestranný rozvoj dítěte.

Nejvyšší kvalita vyrobená v Rakousku, atestováno dle evropské normy EN71 o bezpečnosti hraček. Výrobce se snaží v použitých surovinách maximalizovat podíl recyklovatelného materiálu, který tvoří z více než 80% recyklované PET lahve. 

Dodáváno v kartonové krabičce z recyklovaného odpadního papíru.


Jednoduchá magnetická stavebnice aut, kytiček, zvířátek, letadélek, postaviček ... o 18 dílcích pro malé děti již od 2 let.

Barva Multicolor
Materiál velmi kvalitní příjemný plast, který tvoří z více než 80% recyklované PET lahve, kartonový obal z recyklovaného odpadního papíru
Obsahuje 18 magnetických dílků
Doporučený věk od 2 let