Ainstein Architect II 18

Ainstein Architect II 18

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

NOVINKA

Jednoduchá magnetická stavebnice aut, kytiček, zvířátek, letadélek, postaviček ... o 18 dílcích pro malé děti již od 2 let.

939 Kč s DPH

Kód produktu: T-A8011

Dostupnost: U Vás doma do 2 dnů
Doručíme dne: Čtvrtek, 20. 10. 2021

Výrobce: Ainstein

 
Logo Ainstein

Zvířátka, auťáky, letadla, lodě, kytičky aj. mohou Vaše děti poskládat z osmnácti modrých, černých a bílých magnetických dílků. Můžete je nechat složené, aby si děti mohly připomínat, jak jsou šikovné, nebo je můžete pokaždé poctivě složit do papírové krabičky. Stejně jako Lego je také můžete smíchat s ostatními stavebnicemi Ainstein a tvořit možné i nemožné. :-)

Architect II 18

Ainstein je unikátní magnetická stavebnice, se kterou objevíte fantastický svět plný nekonečných možností. Stačí pár dílků a už dokážete postavit úžasné věci. Jednotlivé dílky jsou zhotoveny z velmi kvalitních materiálů. Obsahují otáčivé magnety, které jsou pevně uchovány v plastovém pouzdře a nelze je vyjmout. Naprosto bezpečná stavebnice pro holky i kluky od 2 let je geniálním výukovým materiálem a podporuje všestranný rozvoj dítěte.

Nejvyšší kvalita vyrobená v Rakousku, atestováno dle evropské normy EN71 o bezpečnosti hraček. Výrobce se snaží v použitých surovinách maximalizovat podíl recyklovatelného materiálu, který tvoří z více než 80% recyklované PET lahve. 

Dodáváno v kartonové krabičce z recyklovaného odpadního papíru.

Materiál:


velmi kvalitní příjemný plast, který tvoří z více než 80% recyklované PET lahve
kartonový obal z recyklovaného odpadního papíru

Barva: multicolor
Obsahuje:

18 magnetických dílků

Doporučený věk: od 2 let

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Související produkty

  

DPD-logoAkční zboží:

Novinky v e-shopu:

Přihlášení