Stavebnice Soft Block 17

Stavebnice Soft Block 17

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

NOVINKA Dorotka doporučuje Prokůpek doporučuje

Barevná obří magnetická stavebnice z měkké EVA pěny, vhodná zejména pro školky nebo dětská centra. Stavebnice obsahuje 17 ks pěnových dílců velkých rozměrů.

6290 Kč s DPH

Kód produktu: T-MG27705

Dostupnost: U Vás doma do 3 dnů
Doručíme dne: Čtvrtek, 21. 10. 2021

Výrobce: Soft Block

Soft block – „malebný dětský koutek v jednom"

Pěnová stavebnice Soft Block se systémem magnetických spojovacích kloubů. Stavebnice Soft Block je naprosto jedinečná díky velikosti a vizuální atraktivnosti svých dílků. Velké díly z EVA pěny se dají lehce spojovat i rozpojovat a děti tak mohou rychle tvořit obří stavby. Dílky jsou snadno omyvatelné, zdravotně naprosto nezávadné.

Jedná se o patentovaný stavebnicový systém dílků s polohovatelnými magnetickými klouby. Jednotlivé díly Soft Block mají uvnitř bezpečně uložené rotující magnety, takže díly se vždy přitahují bez ohledu na polaritu. Kromě toho při složení dvou částí se vždy ozve charakteristické klapnutí magnetů.

Soft Block 1Soft Block 2  

Díly jsou velké a lehké, protože stavebnice je určená hlavně pro malé děti. Paleta barev použitá u Soft Block a různé geometrické tvary pomáhají stimulovat zrak, hmat a prostorové vnímání. Děti se musí rozhodovat o velikosti, barvě, poloze a směru bloků pro zamýšlenou stavbu.

Hračka je vhodná zvláště pro mateřské školy a herní centra.

Ve světě se Soft Block stal velmi oblíbeným ústředním motivem mnoha dětských koutků v restauracích, nákupních centrech či ve výchovných a zdravotnických zařízeních. Je totiž jedinou stavebnicí na trhu, jejíž dílky vám děti postupně neodnosí po kapsách. Navíc díky svému vzhledu a rozměrům postačí spolu s kvalitním kobercem jako jednoduchý, ale poutavý a funkčně rozmanitý základ jakékoliv herny či dětského koutku.

 

Přehled dílů v jedné stavebnici

Soft Block 17 - přehled dílů

 

Rozměry:

díly velikosti až 20 cm

Materiál:


lehká, pružná, odolná EVA pěna
magnetické klouby

Barva: multicolor
Obsahuje:

17 dílů

Údržba:


snadno omyvatelné
zdravotně naprosto nezávadné

Doporučený věk: od 3 let

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Související produkty

  

DPD-logoAkční zboží:

Novinky v e-shopu:

Přihlášení