Barevné dřevěné kuželky

Barevné dřevěné kuželky

Hodnocení produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnocení:

Dorotka doporučuje Prokůpek doporučuje

Krásné klasické kuželky s hlavičkami v příjemných pastelových barvách od francouzské společnosti Vilac. Pro použití doma i venku.

1133 Kč s DPH

Kód produktu: DD-V4033S

Dostupnost: U Vás doma do 3 dnů
Doručíme dne: Čtvrtek 26. 10. 2021

Výrobce: Vilac

Vilac logo 

Nádherné kuželky klasického tvaru ve velmi příjemných pastelových barvách od francouzské společnosti Vilac, sídlící hluboko v srdci pohoří Jura, obklopené horami, jezery a lesy. Šest dřevěných kuželek s barevnými hlavičkami o výšce 24 cm a k nim dvě házecí koule obdržíte v pěkném praktickém batůžku, nemusíte tedy shánět nic na přepravu ani ukládání celé sady. 

Kuželky můžete samozřejmě hrát nejen venku, ale i doma, třeba na chodbě. Každopádně Vám doma navíc ještě vytvoří pěknou dekoraci. :-)

Precizní provedení a kvalitní zpracování zaručují nejen požitek ze hry, ale i bezpečnost Vašeho dítěte. Každá hračka prochází důkladnou kontrolou kvality, Vaše dítě tedy bude při hře s těmito kuželkami v naprostém bezpečí. :-) Výrobky společnosti Vilac se pyšní značkou francouzské agentury ADEME, jež je zárukou ekologické výroby, šetrného vztahu k životnímu prostředí a samotné výrobky neznečišťují půdu, vodu ani vzduch a neplýtvají energiemi.

Barevné kuželky

VÝHODY, KTERÉ OCENÍTE:

    • příjemný design

    • precizní zpracování

    • ekologický materiál i výroba

 

Rozměry:

5,2 x 24 cm

Materiál:

kvalitní dřevo + zdravotně nezávadné barvy

Barva: multicolor
Obsahuje:


6 kuželek
2 koule
průhledný batůžek

Doporučený věk: od 5 let

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

  

DPD-logoAkční zboží:

Novinky v e-shopu:

Přihlášení