Seko 4 Jumbo

Seko 4 Jumbo

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

njni

1306 Kč s DPH

Dostupnost: U Vás doma do 3 dnů
Doručíme dne: 2. 7. 2019

Výrobce: Vista

Seko 4 Jumbo, stavebnice z řady Seko, obsahuje celkem 1800 malých plastových dílků v několika barvách. Jde o cenově výhodné větší balení určené zejména mateřským školkám, hernám, družinám ....
Nostalgická stále vyráběná stavebnice našeho dětství. Kdo si vzpomene, jistě si také znovu rád pohraje - postaví plachetnici, domeček pro panenky, zvířátka, květinky .... prostě co si jen vybaví. Nepotřebujete nic než spoustu fantazie. ;-)

Tato retro stavebnice, určená nejen pro mateřské školky a družiny procvičuje a zdokonaluje jemnou motoriku, představivost i koordinaci oko-ruka, velmi rozvíjí fantazii a té není nikdy dost.

 

Stavebnice SEKO nabízí obrovské množství dílků a díky její univerzálnosti dokážete sestavit nejen hranaté, ale i kulaté nebo oblé tvary. Univerzálnost této úžasné stavebnice podtrhuje i fakt, že ze SEKA můžete stavět jak 2D tak i 3D tvary! SEKO nabízí velké možnosti a postavíte z ní opravdu vše co vás nebo vaše děti napadne. Např.: mlýn, vrtulník, hrneček, plachetnici, košík, létajicí balon, vrtulník, buldozér, květináč, raketoplán, domeček, zvířátka atd. SEKO stavebnice je určena pro děti od 4 let a pomáhá jim rozvíjet představivost a procvičovat jemnou motoriku. Všechny stavebnice SEKO jsou vzájemně plně kompatibilní, takže ji můžete neustále rozšiřovat a doplňovat o nové dílky.ů.

 

Bezpečnost především!!!

 

Všechny hračky značky VISTA vyráběné společností BENEŠ a LÁT, a.s. jsou pravidelně testovány renomovanou zkušebnou a splňují veškeré požadavky bezpečnosti a nezávadnosti podle normy EN71. Ani stavebnice SEKO neobsahuje nebezpečné ftaláty, není tedy důvod proč by měla chybět v některém dětském pokojíčku.

 

seko-2 seko-1

 

 

 

Technické parametry

 
<form id="detailForm" action="http://www.designprodeti.cz/cart-show" method="post"><br />


Rozměry balení: 20 x 20 x 16 cm 
Počet dílků v balení: 1800 ks
Materiál: měkký plast
Hmotnost: 1,03 kg
Doporučený věk: od 5-ti let

</form></div>

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Akční zboží:

Novinky v e-shopu:

Anketa

Jak se Vám líbí náš nový e-shop?

Přihlášení