Náš příběh

"Neodkládej početí, je tu Design Pro Děti"

Tak s tímto sloganem jsme na konci roku 2010 začínaly. Já a moje kamarádka Petra, kterou byste u nás na e-shopu již dlouho marně hledali. Petra se po nějakém čase vydala jinou cestou a spolu se svou sestrou nyní vedou úspěšnou rodinnou cukrárnu Upekla. Kdybyste k nim chtěli zavítat, tak je najdete buď v "boudě" v Příbrami nebo v přízemí nově otevřené, zrekonstruované knihovny v Písku. Můžete k nim samozřejmě i s dětmi, v pěkném počasí je v Příbrami přímo u "boudy" dětské hřiště a v Písku můžete děti vypustit do uzavřeného atria s pískovištěm a vodními prvky. 

Původně jsme počítaly pouze s webovými stránkami, jejichž cílem mělo být informovat Vás, zákazníky o našich chystaných plánech, zakázkách, realizacích. Hlavním cílem však byly realizace dětských pokojíčků a nabízení vlastních řad dětského nábytku. Na radu zkušeného tvůrce stránek jsme nakonec pouze informativní webové stránky překlopily do podoby e-shopu a začaly jsme shánět dodavatele všemožných doplňků do dětských pokojíčků.

Tenkrát a ještě i nějakou dobu potom byste u nás například našli věšáčky, nafukovací svítidla, koberce a další doplňky od šikovných a nápaditých designérů z Polska, velký výběr koberců, svítidel, hodin a jiných designových vychytávek. Malé i větší problémy s dodávkami a posléze i ukončení výroby některých dodavatelů nás postupně svedly spíše na cestu prodeje hraček, ale trvalým cílem vždy zůstala kvalita a originalita. 

Nehledejte u nás tedy levné šunty, chceme, aby naše zboží vydrželo i celé generace. Rovněž se příliš nezapojujeme do akcí typu Black Friday apod., naše produkty nejsou nadhodnocené a vážíme si kvalitní práce, která by měla být dobře ohodnocena. Mnohé z námi nabízených produktů rovněž splňují kritéria ekologicky šetrných výrobků, jejich výroba splňuje kritéria trvale udržitelné výroby i sociální odpovědnosti. A najdete u nás samozřejmě i některé ryze české výrobce, které my rádi podpoříme. 

Momentálně tvoříme náš stálý tým my - Dominika a Karel a tak porůznu se můžete a mohli jste se u nás potkat i s dalšími děvčaty, jako to například byly - Míša, Edita, Markéta, Gina, Lucka a občas brigádničí i naše děti Toni (grafické práce, práce na produktech) a Dan (převážně transfery zásilek, ale i práce na produktech).

Někdy máme přes den napilno i kvůli designérským a realizačním radostem a povinnostem, proto jsme tu často pro Vás i v čase večerním, nočním i víkendovém. Neváhejte se tedy ptát na cokoli kdykoli, budeme se snažit Vám vyhovět co nejdříve.

  

DPD-logoAkční zboží:

Novinky v e-shopu:

Přihlášení