Zpět

Kukuřice jak ji neznáte

Přidáno: 20. 2. 2017 11:00:00 Počet shlédnutí: 761

20 Únor 2017

Ještě máme zimu a navíc začíná být pěkně blátivo. V takových dnech se dětem ven obvykle moc nechce. A přiznejme si - ani nám dospělým. Samozřejmě že pobyt venku je důležitý a měli bychom Vás k němu nabádat, ale my Vám chceme zrovna představit jednu ze stálic našeho e-shopu a k tomu se nám tohle počasí náramně hodí. ;-)

Kukuřice jak ji neznáte

V takových dnech se dětem ven obvykle moc nechce. A přiznejme si - ani nám dospělým. Samozřejmě že pobyt venku je důležitý a měli bychom Vás k němu nabádat, ale my Vám chceme zrovna představit jednu ze stálic našeho e-shopu a k tomu se nám tohle počasí náramně hodí. ;-)

Takže o co vlastně jde?

Už jste někdy chroupali takové ty "polystyrenové" křupky bez chuti pro mrňavé dětičky? Ano? Tak přesně tak vypadají dílky výtvarné stavebnice PlayMais. A dokonce jsou i jedlé! Jen příliš nechutnají, aby nesváděly děti k tomu je jíst. Můžeme Vás ale ujistit, že 10 z 10-ti je stejně ochutná a užívá si ty barevné jazýčky. :-D


 PlayMais - drak

Práce s nimi je obrovsky jednoduchá - stačí kousek hadříku a miska s vodou. Vlastně ani ten kousek hadříku nepotřebujete, neboť je spolu s návodem součástí každého balení.
Jen namokříte hadřík a pak křupky po něm jakoby ťupkujete. Tím povrch zvlhne a dílky se tak k sobě dokonale přilepí.
Ti zručnější mohou křupky i stříhat, řezat, malovat ....

Pár výtvorů Vám zde představujeme a musíme se pochlubit, některé jsou z dílny našich vlastních dětí.

PlayMais - hadPlayMais - dinosaurusPlaysMais - piráti

V nabídce máme opravdu velké množství druhů - od základních univerzálních sad malých pro úplné začátečníky, co si to chtějí nejprve "osahat", přes větší balení pro umělce s velkou fantazií až po tématické sady pro ty, co se chtějí nechat inspirovat, případně svůj výtvor zdokonalit pěknou "kulisou".
Do větších balení jsou také vloženy plastové nožíky, větší návody nebo kartónové základny, tvary a kulisy.

PlayMais - One LionPlayMais - Basic 1000PlayMais - World seaPlayMais - Dream ponnyPlayMais - Fun to learn Numbers

 

  

DPD-logoAkční zboží:

Novinky v e-shopu:

Přihlášení