• 1 z 3
 

Fantacolor Junior - mozaika pro menší děti

Neohodnoceno
 

Velkými vícebarevnými nerozbitnými knoflíky děti vytváří mozaiky a tím si rozvíjejí jemnou motoriku, obrazotvornost, vizuomotorickou koordinaci a kreativitu. Tato souprava navíc obsahuje praktický kufřík pro snadné uskladnění, přenášení a hlavně plní funkci stojánku. Pro děti od dvou let.

Dostupnost U Vás doma do 2 dnů
599 Kč
   
Kód produktu QUE4190
Značka QUERCETTI
Webová stránka značky quercettistore.com
Kategorie Mozaiky
Záruka 2 roky
 

Mozaika Fantacolor Junir  je zábavná průhledná děrovaná podložka s velkými vícebarevnými a hlavně nerozbitnými knoflíky. Děti vkládají knoflíky do děrované podložky, pod kterou si mohou vložit jednu z 8 oboustranných karet. Na kartách jsou barevené ale i černobílé předlohy, které jim pomáhají při tvoření mozaiek. Hračka rozvíjí dětskou představivost, kreativitu, jemnou motoriku, obrazotvornost a vizuomotorickou koordinaci. Tato souprava obsahuje praktický kufřík, který plní nejen funkci snadného uskladnění a přenášení ale i funkci stojánku. Vhodné pro děti od 2 let.

quercetti-fantacolor-junior-mozaika-kufrik-od-dvou-let

 

Obsah balení:
48x knoflík o průměru 32 mm ve 4 barvách
8x   oboustranná karta tzn. 16 předloh
1x   průhledná děrovaná podložka
1x   kufřík

Podobné produkty

   
 • Daisy Basic Triangoli - mozaika pro nejmenší Kód: QUE4152
  U Vás doma do druhého dne

  Kvalitní plastová mozaika pro nejmenší. Děti vytvářejí své první mozaiky a obrazce vkládáním jednotlivých dílů ve tvaru trojúhelníku do podložky. Mozaiky jsou výborné pro procvičování jemné motoriky, kreativity ale i barev a tvarů. Pro děti od 1 roku.


  369 Kč
     
  Značka: QUERCETTI Záruka: 2 roky
 • Fantacolor Portable 270 ks - mozaika pro děti 4+ Kód: QUE0952
  U Vás doma do 2 dnů

  Fantacolor portable je nadčasová kreativní hra, která baví děti již po generace. Barevnými hříbečky (10mm) děti vytvářejí krásné mozaiky, které rozvíjejí jejich jemnou motoriku, tvořivost, fantazii a posilují jejich vizuomotorickou koordinaci. Kvalitní hračky, které jsou vyrobené v Itálii.


  339 Kč
     
  Značka: QUERCETTI Záruka: 2 roky
 • Fantacolor Portable 150 ks - mozaika pro děti 4+ Kód: QUE0953
  U Vás doma do 2 dnů

  Fantacolor portable je nadčasová kreativní hra, která baví děti již po generace. Barevnými hříbečky (15mm) děti vytvářejí krásné mozaiky, které rozvíjejí jejich jemnou motoriku, tvořivost, fantazii a posilují jejich vizuomotorickou koordinaci. Kvalitní hračky, které jsou vyrobené v Itálii.


  339 Kč
     
  Značka: QUERCETTI Záruka: 2 roky
 •  
 • FantaColor Junior Basic - mozaika pro menší děti Kód: QUE4195
  Momentálně nedostupné

  Junior Basic je báječná barevná mozaika pro menší děti od dvou let. Velkými vícebarevnými nerozbitnými knoflíky děti vytváří mozaiky a tím si rozvíjejí jemnou motoriku, obrazotvornost, vizuomotorickou koordinaci a kreativitu.


  499 Kč
     
  Značka: QUERCETTI Záruka: 2 roky
 • Fantacolor Design Garden - mozaika pro děti 4+ Kód: QUE0971
  Momentálně nedostupné

  Fantacolor Design Garden je krásná mozaika ze světa zahrady. Kromě kolíčků je doplněna i o plastová zvířátka, která najdete na každé zahradě. Mozaika byla oceněna jako nejlepší novinka roku 2013 v kategorii stavební sety. Barevnými hříbečky (mix 10, 15 a 20 mm) děti vytvářejí krásné mozaiky, které rozvíjejí jejich jemnou motoriku, tvořivost, fantazii a posilují jejich vizuomotorickou koordinaci. Mozaiky řady design mají navíc oblé tvary a kufřík, do kterého lze vše snadno uklidit. 


  399 Kč
     
  Značka: QUERCETTI Záruka: 2 roky
 • Fantacolor Portable 300 ks různé tvary - mozaika pro děti 4+ Kód: QUE0954
  U Vás doma do 2 dnů

  Fantacolor portable je nadčasová kreativní hra, která baví děti již po generace. Barevnými hříbečky (10mm čtverečky a kruhové výseče) děti vytvářejí krásné mozaiky, které rozvíjejí jejich jemnou motoriku, tvořivost, fantazii a posilují jejich vizuomotorickou koordinaci. Kvalitní hračky, které jsou vyrobené v Itálii.


  339 Kč
     
  Značka: QUERCETTI Záruka: 2 roky
Materiál Plast
Minimální věk Od 2 let

Mozaika FantaColor Junior


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

quercetti-logo

QUERCETTI je italská společnost, která hrdě vyrábí hračky v Itálii více než 60 let. Nyní ji vede již druhá generace Quercetti, která se s nadšením o rodinnou firmu stará a rozvíjí původní myšlenku výroby kvalitních hraček. Hraček, které mluví dětskou řečí, což je jedna z nejdůležitějších věcí pro jejich přirozený vývoj. Sídlo společnosti je v Turíně, kde všechny hračky vyrábí. Firma má pod kontrolou technologii výroby a materiály, které se ve výrobě používají. Monitorují a kontrolují vše od návrhu, koncepce přes vykreslení, výrobu forem, montáž, vstřikování až po balení. Cílem společnosti Quercetti je dosáhnout ve všech fázích výroby co nejvyššího kvalitního standardu s co nejnižšími náklady.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.