• 1 z 3
 

Fantacolor Junior - mozaika pro menší děti

Neohodnoceno
 

Velkými vícebarevnými nerozbitnými knoflíky děti vytváří mozaiky a tím si rozvíjejí jemnou motoriku, obrazotvornost, vizuomotorickou koordinaci a kreativitu. Tato souprava navíc obsahuje praktický kufřík pro snadné uskladnění, přenášení a hlavně plní funkci stojánku. Pro děti od dvou let.

Dostupnost U Vás doma do 2 dnů.
599 Kč
   
Kód produktu QUE4190
Značka QUERCETTI
Webová stránka značky quercettistore.com
Kategorie Mozaiky
Záruka 2 roky
 

Mozaika Fantacolor Junir  je zábavná průhledná děrovaná podložka s velkými vícebarevnými a hlavně nerozbitnými knoflíky. Děti vkládají knoflíky do děrované podložky, pod kterou si mohou vložit jednu z 8 oboustranných karet. Na kartách jsou barevené ale i černobílé předlohy, které jim pomáhají při tvoření mozaiek. Hračka rozvíjí dětskou představivost, kreativitu, jemnou motoriku, obrazotvornost a vizuomotorickou koordinaci. Tato souprava obsahuje praktický kufřík, který plní nejen funkci snadného uskladnění a přenášení ale i funkci stojánku. Vhodné pro děti od 2 let.

quercetti-fantacolor-junior-mozaika-kufrik-od-dvou-let

 

Obsah balení:
48x knoflík o průměru 32 mm ve 4 barvách
8x   oboustranná karta tzn. 16 předloh
1x   průhledná děrovaná podložka
1x   kufřík

Podobné produkty

Materiál Plast
Minimální věk Od 2 let

Mozaika FantaColor Junior


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

quercetti-logo

QUERCETTI je italská společnost, která hrdě vyrábí hračky v Itálii více než 60 let. Nyní ji vede již druhá generace Quercetti, která se s nadšením o rodinnou firmu stará a rozvíjí původní myšlenku výroby kvalitních hraček. Hraček, které mluví dětskou řečí, což je jedna z nejdůležitějších věcí pro jejich přirozený vývoj. Sídlo společnosti je v Turíně, kde všechny hračky vyrábí. Firma má pod kontrolou technologii výroby a materiály, které se ve výrobě používají. Monitorují a kontrolují vše od návrhu, koncepce přes vykreslení, výrobu forem, montáž, vstřikování až po balení. Cílem společnosti Quercetti je dosáhnout ve všech fázích výroby co nejvyššího kvalitního standardu s co nejnižšími náklady.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.