Fantacolor Design Garden - mozaika pro děti 4+

Neohodnoceno
 

Fantacolor Design Garden je krásná mozaika ze světa zahrady. Kromě kolíčků je doplněna i o plastová zvířátka, která najdete na každé zahradě. Mozaika byla oceněna jako nejlepší novinka roku 2013 v kategorii stavební sety. Barevnými hříbečky (mix 10, 15 a 20 mm) děti vytvářejí krásné mozaiky, které rozvíjejí jejich jemnou motoriku, tvořivost, fantazii a posilují jejich vizuomotorickou koordinaci. Mozaiky řady design mají navíc oblé tvary a kufřík, do kterého lze vše snadno uklidit. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
399 Kč
   
Kód produktu QUE0971
Značka QUERCETTI
Webová stránka značky quercettistore.com
Kategorie Mozaiky
Záruka 2 roky
 

Fantacolor Design Garden získala ocenění jako nejlepší novinka roku 2013 v kategorii stavební sety.

Nový vzhled hrací desky s oblými tvary na kolíčky vytváří společně s kufříkem a pojistkami pro zachycení hrací desky jedinečný design mozaiek Fantacolor Design. Děrovaná deska je víkem kufříku ale zároveň i hrací plochou. Může být umístěna i vertikálně, stojíc na své základně a to bez toho, aby kolíčky samy vypadly. Děti si tak mohou svá dílka lépe vychutnat. Po hře vše děti jednoduše uklidí do plastového kufříku. Díky snadnému uskladnění a přenášení jde o výbornou cestovní hračku.

0971-quercetti-fantacolor-design-garden-podmorsky-svet-200-mozaika-pro-deti-ocenena-hracka2  0971-quercetti-fantacolor-design-garden-podmorsky-svet-200-mozaika-pro-deti-ocenena-hracka-plastova-zviratka  0971-quercetti-fantacolor-design-garden-podmorsky-svet-200-mozaika-pro-deti-ocenena-hracka3

Fantacolor Design je nadčasová kreativní hra, která baví děti po mnoho generací. Pomocí barevných kolíčků s hlavičkami různých tvarů děti vytvářejí mozaiky a tím vyjadřují svoji představivost, kreativitu, procvičují rozlišování barev, jemnou motoriku a posilují vizuomotorickou koordinaci - ruka - oko. Mohou vytvářet své vlastní mozaiky nebo použít předlohy. Sady Fantacolor Design se liší počtem, velikostí a tvary jednotlivých dílků. Vše je vyrobeno z kvalitních plastů přímo v Itálii.

0971-garden-design-oceneni

Obsah balení:
200x  hříbeček (mix 15, 10 a 20 mm) v 6ti různých barvách
1x      děrovaná podložka 28 x 20 cm
1x      plastový kufřík
1x      stojan
1x      album s předlohami
1x      8 plastové zvířátko

 

Podobné produkty

   
 • Fantacolor Portable 100 ks různé tvary- mozaika pro děti 3+ Kód: QUE0924
  U Vás doma do 2 dnů

  Fantacolor portable je nadčasová kreativní hra, která baví děti již po generace. Barevnými hříbečky (10 mm ve tvaru čtverečků a kruhových výsečí) děti vytvářejí krásné mozaiky, které rozvíjejí jejich jemnou motoriku, tvořivost, fantazii a posilují jejich vizuomotorickou koordinaci. Kvalitní hračky, které jsou vyrobené v Itálii.


  249 Kč
     
  Značka: QUERCETTI Záruka: 2 roky
 • Fantacolor Portable 280 ks mix - mozaika pro děti 4+ Kód: QUE0950
  U Vás doma do 2 dnů

  Fantacolor portable je nadčasová kreativní hra, která baví děti již po generace. Barevnými hříbečky (mix 10, 15 a 20mm) děti vytvářejí krásné mozaiky, které rozvíjejí jejich jemnou motoriku, tvořivost, fantazii a posilují jejich vizuomotorickou koordinaci. Kvalitní hračky, které jsou vyrobené v Itálii.


  339 Kč
     
  Značka: QUERCETTI Záruka: 2 roky
 • Fantacolor Design 300 ks mix velikostí - mozaika pro děti 4+ Kód: QUE0900
  Momentálně nedostupné

  Fantacolor Design je nadčasová kreativní hra, která baví děti již po generace. Barevnými hříbečky (mix 10mm, 15 a 20mm) děti vytvářejí krásné mozaiky, které rozvíjejí jejich jemnou motoriku, tvořivost, fantazii a posilují jejich vizuomotorickou koordinaci. Mozaiky řady design mají navíc oblé tvary a kufřík, do které lze vše snadno uklidit. Kvalitní hračkyjsou vyráběny v Itálii.


  399 Kč
     
  Značka: QUERCETTI Záruka: 2 roky
 •  
 • Fantacolor Design 160 ks - mozaika pro děti 4+ Kód: QUE0903
  U Vás doma do 2 dnů

  Fantacolor Design je nadčasová kreativní hra, která baví děti již po generace. Barevnými hříbečky (15 mm) děti vytvářejí krásné mozaiky, které rozvíjejí jejich jemnou motoriku, tvořivost, fantazii a posilují jejich vizuomotorickou koordinaci. Mozaiky řady design mají navíc oblé tvary a kufřík, do kterého lze vše snadno uklidit. Kvalitní hračkyjsou vyráběné v Itálii.


  399 Kč
     
  Značka: QUERCETTI Záruka: 2 roky
 • Fantacolor Portable 160 ks mix - mozaika pro děti 3+ Kód: QUE0920
  U Vás doma do 2 dnů

  Fantacolor portable je nadčasová kreativní hra, která baví děti již po generace. Barevnými kolíčky (mix 10, 15 a 20 mm) děti vytvářejí krásné mozaiky, které rozvíjejí jejich jemnou motoriku, tvořivost, fantazii a posilují jejich vizuomotorickou koordinaci. Kvalitní hračky, které jsou vyrobené v Itálii.


  249 Kč
     
  Značka: QUERCETTI Záruka: 2 roky
 • Fantacolor Design 100 ks - mozaika pro děti 4+ Kód: QUE0905
  U Vás doma do 2 dnů

  Fantacolor Design je nadčasová kreativní hra, která baví děti již po generace. Barevnými hříbečky (20 mm) děti vytvářejí krásné mozaiky, které rozvíjejí jejich jemnou motoriku, tvořivost, fantazii a posilují jejich vizuomotorickou koordinaci. Mozaiky řady design mají navíc oblé tvary a kufřík, do kterého lze vše snadno uklidit. Kvalitní hračky jsou vyráběny v Itálii.


  399 Kč
     
  Značka: QUERCETTI Záruka: 2 roky
Materiál Plast
Minimální věk Od 4 let

Na videu je ukázka výrobku Fantacolor Design


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

quercetti-logo

QUERCETTI je italská společnost, která hrdě vyrábí hračky v Itálii více než 60 let. Nyní ji vede již druhá generace Quercetti, která se s nadšením o rodinnou firmu stará a rozvíjí původní myšlenku výroby kvalitních hraček. Hraček, které mluví dětskou řečí, což je jedna z nejdůležitějších věcí pro jejich přirozený vývoj. Sídlo společnosti je v Turíně, kde všechny hračky vyrábí. Firma má pod kontrolou technologii výroby a materiály, které se ve výrobě používají. Monitorují a kontrolují vše od návrhu, koncepce přes vykreslení, výrobu forem, montáž, vstřikování až po balení. Cílem společnosti Quercetti je dosáhnout ve všech fázích výroby co nejvyššího kvalitního standardu s co nejnižšími náklady.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.