Fantacolor Design 100 ks - mozaika pro děti 4+

Neohodnoceno
 

Fantacolor Design je nadčasová kreativní hra, která baví děti již po generace. Barevnými hříbečky (20 mm) děti vytvářejí krásné mozaiky, které rozvíjejí jejich jemnou motoriku, tvořivost, fantazii a posilují jejich vizuomotorickou koordinaci. Mozaiky řady design mají navíc oblé tvary a kufřík, do kterého lze vše snadno uklidit. Kvalitní hračky jsou vyráběny v Itálii.

Dostupnost U Vás doma do 2 dnů
399 Kč
   
Kód produktu QUE0905
Značka QUERCETTI
Webová stránka značky quercettistore.com
Kategorie Mozaiky
Záruka 2 roky
 

Nový vzhled hrací desky s oblými tvary na kolíčky vytváří společně s kufříkem a pojistkami pro zachycení hrací desky jedinečný design mozaiek Fantacolor Design. Děrovaná deska je víkem kufříku ale zároveň i hrací plochou. Může být umístěna i vertikálně, stojíc na své základně a to bez toho, aby kolíčky samy vypadly. Děti si tak mohou svá dílka lépe vychutnat. Po hře vše děti jednoduše uklidí do plastového kufříku. Díky snadnému uskladnění a přenášení jde o výbornou cestovní hračku.

0905-quercetti-fantacolor-design-100-mozaika-pro-deti-snek  0905-quercetti-fantacolor-design-100-mozaika-pro-deti-domecek  0905-quercetti-fantacolor-design-100-mozaika-pro-deti-tucnaci

Fantacolor Design je nadčasová kreativní hra, která baví děti po mnoho generací. Pomocí barevných kolíčků s hlavičkami různých tvarů děti vytvářejí mozaiky a tím vyjadřují svoji představivost, kreativitu, procvičují rozlišování barev, jemnou motoriku a posilují vizuomotorickou koordinaci - ruka - oko. Mohou vytvářet své vlastní mozaiky nebo použít předlohy. Sady Fantacolor Design se liší počtem, velikostí a tvary jednotlivých dílků. Vše je vyrobeno z kvalitních plastů přímo v Itálii.

Obsah balení:
100x  hříbeček 20 mm ve 4 různých barvách
1x      děrovaná podložka 28 x 20 cm
1x      plastový kufřík
1x      stojan
1x      album s předlohami

Podobné produkty

Materiál Plast
Minimální věk Od 4 let

Mozaika Fantacolor Design


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

quercetti-logo

QUERCETTI je italská společnost, která hrdě vyrábí hračky v Itálii více než 60 let. Nyní ji vede již druhá generace Quercetti, která se s nadšením o rodinnou firmu stará a rozvíjí původní myšlenku výroby kvalitních hraček. Hraček, které mluví dětskou řečí, což je jedna z nejdůležitějších věcí pro jejich přirozený vývoj. Sídlo společnosti je v Turíně, kde všechny hračky vyrábí. Firma má pod kontrolou technologii výroby a materiály, které se ve výrobě používají. Monitorují a kontrolují vše od návrhu, koncepce přes vykreslení, výrobu forem, montáž, vstřikování až po balení. Cílem společnosti Quercetti je dosáhnout ve všech fázích výroby co nejvyššího kvalitního standardu s co nejnižšími náklady.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.