• 1 z 3
 

Daisy Basic Chiodoni - mozaika pro nejmenší

Neohodnoceno
 

Kvalitní plastová mozaika pro nejmenší. Děti vytvářejí své první mozaiky a obrazce vkládáním jednotlivých dílů v různých tvarech do podložky. Mozaiky jsou výborné pro procvičování jemné motoriky, kreativity ale i barev a tvarů. Pro děti od 1 roku.

Dostupnost U Vás doma do druhého dne.
369 Kč
   
Kód produktu QUE4162
Značka QUERCETTI
Webová stránka značky quercettistore.com
Kategorie Mozaiky
Záruka 2 roky
 

Mozaiky pro nejmenší Daisy jsou další produktovou řadou společnosti Quercetti. Děti vytvářejí mozaiky vkládáním jednotlivých dílů do podložky. Vytvářejí tak různé obrazce a díky možnosti vrstvení na sebe mohou vytvářet i výškové stavby. Tyto kvalitní italské hračky podporují a rozvíjejí jemnou motoriku, kreativitu, tvořivost a zároveň pomáhají učit rozeznávat barvy a tvary. Podložka je z měkkého ohebného plastu nejvyšší kvality a všechny díly jsou omyvatelné. Stavebnice jsou navzájem kompatibilní.

 

quercetti-daisy-basic-Chiodoni-mozaika-stavebnice-ruzne-tvary-kruh-cylindr  quercetti-daisy-basic-mozaika-stavebnice-ruzne-tvary-ctverec-kytka-Chiodoni

Obsah balení:
3x jumbo kolíček oválného tvaru
3x jumbo kolíček čtvercového tvaru
3x jumbo kolíček tvaru do špičky
3x jumbo kolíček ve tvaru květiny
1x plastová podložka

Podobné produkty

Minimální věk Od 1 roku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

quercetti-logo

QUERCETTI je italská společnost, která hrdě vyrábí hračky v Itálii více než 60 let. Nyní ji vede již druhá generace Quercetti, která se s nadšením o rodinnou firmu stará a rozvíjí původní myšlenku výroby kvalitních hraček. Hraček, které mluví dětskou řečí, což je jedna z nejdůležitějších věcí pro jejich přirozený vývoj. Sídlo společnosti je v Turíně, kde všechny hračky vyrábí. Firma má pod kontrolou technologii výroby a materiály, které se ve výrobě používají. Monitorují a kontrolují vše od návrhu, koncepce přes vykreslení, výrobu forem, montáž, vstřikování až po balení. Cílem společnosti Quercetti je dosáhnout ve všech fázích výroby co nejvyššího kvalitního standardu s co nejnižšími náklady.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.