Combi Junior - mozaika pro menší děti

Neohodnoceno
 

Combi Junior je rozšířenou verzí od mozaiky Fantacolor Junior. Z jedné strany děti vytvářejí pestrobarevnými knoflíky mozaiky a procvičují si tím vizuomotorickou koordinaci, jemnou motoriku a kreativitu. Z druhé strany malují za sucha smazatelnými fixy. Vhodné pro děti od 2 let.

Dostupnost Momentálně nedostupné
949 Kč
   
Kód produktu QUE4199
Značka QUERCETTI
Webová stránka značky quercettistore.com
Kategorie Mozaiky
Záruka 2 roky
 

Combi Junior ve svém velkém multifunkčním kufříku skrývá dvě hry. Jde o rozšířenou variantu mozaiky Fantacolor Junior. Z jedné strany průsvitné děrované podložky děti vytvářejí velkými pestrobarevnými knoflíky mozaiky. Procvičují si tím jemnou motoriku, obrazotvornost a vizuomotorickou koordinaci stejně tak vnímání barev. Pomoci jim může 6 oboustranných karet s předlohami. Z druhé strany kreslí pomocí za sucha mazatelných fixů. Mozaika Combi Junior je navržena bezpečně bez ostrých hran, tak aby byla bezpečná při hraní i při manipulaci s kufříkem. Snadným pohybem lze podložku zvednout, sklopit a obrátit na druhou stranu. Díky speciálnímu madlu je kufřík přenosný a vhodný na cestování. Hračka je vhodná pro děti od 2 let.

quercetti-combi-junior-mozaika-plastova-pro-deti  quercetti-combi-junior-mozaika-plastova-pro-deti-predloha  quercetti-combi-junior-mozaika-plastova-pro-deti-multifunkcni-kufrik

Obsah balení:
60x knoflík o průměru 32 mm v 6ti barvách
6x   oboustranná karta tzn. 12 předloh
1x   multifunkční kufřík

Podobné produkty

Materiál Plast
Minimální věk Od 2 let

Mozaika Combi Junior


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

quercetti-logo

QUERCETTI je italská společnost, která hrdě vyrábí hračky v Itálii více než 60 let. Nyní ji vede již druhá generace Quercetti, která se s nadšením o rodinnou firmu stará a rozvíjí původní myšlenku výroby kvalitních hraček. Hraček, které mluví dětskou řečí, což je jedna z nejdůležitějších věcí pro jejich přirozený vývoj. Sídlo společnosti je v Turíně, kde všechny hračky vyrábí. Firma má pod kontrolou technologii výroby a materiály, které se ve výrobě používají. Monitorují a kontrolují vše od návrhu, koncepce přes vykreslení, výrobu forem, montáž, vstřikování až po balení. Cílem společnosti Quercetti je dosáhnout ve všech fázích výroby co nejvyššího kvalitního standardu s co nejnižšími náklady.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.