Logické hry

 
169
5991169599
Značky
Minimální věk

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

   
 • Cestovní Superfarmář Kód: GRA02048
  U Vás doma do 2 dnů

  Touto hrou se stáváte superfarmářem, který chová domácí zvířata. Je potřeba ale stádo uhlídat před liškou a vlkem, kteří obchází okolo. Jde o strategickou hru, která využívá znalostí matematiky a logiky, nutí Vás počítat, předvídat, plánovat a počítat s riziky. Hra pro celou rodinu byla oceněna 3. místem v kategorii Hra v soutěří HRAČKA ROKU 2009. Cestovní varianta Superfarmáře je vhodná na výlety či na koupaliště. 


  169 Kč
     
  Značka: Granna Sp. z o.o. Záruka: 2 roky
 • Logik Kód: GKI56708
  U Vás doma do 2 týdnů

  Klasická společenská hra v jednodušším půvabném dřevěném provedení - hračka od známého výrobce kvalitních a bezpečných hraček Goki. Pro 2 hráče.


  455 Kč
     
  Značka: Gollnest & Kiesel KG - goki Záruka: 2 roky
 • Mini Pallino - logická hra s kuličkami Kód: QUE1006
  U Vás doma do 2 dnů

  Další verze zábavné logické hry s barevnými kuličkami, jež pomáhá nejen dětem procvičovat koordinaci oka a ruky, zručnost, trpělivost, logické myšlení i schopnost soustředění.


  399 Kč
     
  Značka: QUERCETTI Záruka: 2 roky
 •  
 • Mini Rami - logická hra s kuličkami Kód: QUE1009
  U Vás doma do 2 dnů

  Zábavná logická hra s barevnými kuličkami, jež pomáhá nejen dětem procvičovat koordinaci oka a ruky, zručnost, trpělivost, logické myšlení i schopnost soustředění.


  399 Kč
     
  Značka: QUERCETTI Záruka: 2 roky
 • Superfarmář Kód: GRA02017
  U Vás doma do 2 dnů

  Touto hrou se stáváte superfarmářem, který chová domácí zvířata. Je potřeba ale stádo uhlídat před liškou a vlkem, kteří obchází okolo. Jde o strategickou hru, která využívá znalostí matematiky a logiky, nutí Vás počítat, předvídat, plánovat a počítat s riziky. Hra pro celou rodinu byla oceněna 3. místem v kategorii Hra v soutěří HRAČKA ROKU 2009.


  349 Kč
     
  Značka: Granna Sp. z o.o. Záruka: 2 roky
 • Superfarmář de luxe Kód: GRA02086
  U Vás doma do 2 dnů

  Touto hrou se stáváte superfarmářem, který chová domácí zvířata. Je potřeba ale stádo uhlídat před liškou a vlkem, kteří obchází okolo. Jde o strategickou hru, která využívá znalostí matematiky a logiky, nutí Vás počítat, předvídat, plánovat a počítat s riziky. Jde o barevnější a dynamičtější verzi Superfarmáře. Hra byla oceněna 3. místem v kategorii Hra, puzzle a karty v soutěži HRAČKA ROKU 2014.


  599 Kč
     
  Značka: Granna Sp. z o.o. Záruka: 2 roky

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.