• 1 z 4
 

Grafo - magická tabulka

Neohodnoceno
 

Kreslící tabulka z dob našeho dětství. :-) Výtvarná hračka sloužící k nácviku koordinace oko - ruka. Tabulka neomrzí ani po letech, pokud ovšem disponujete alespoň troškou trpělivosti. 

Dostupnost U Vás doma do 3 dnů.
628 Kč
   
Kód produktu VIS0501-2
Značka Vista
Kategorie Grafo
Záruka 2 roky
 

Kreslící tabulka z dob našeho dětství. :-)

Výtvarná hračka sloužící k nácviku koordinace oko - ruka.
Tabulka neomrzí ani po letech, pokud ovšem disponujete alespoň troškou trpělivosti. Otáčením pravého knoflíku kreslíte čáry svislé, otáčením levého čáry vodorovné. Potřebujete-li kreslit čáry v jiných směrech, musíte kroutit oběma najednou. Jakákoliv "špatná" čára ovšem většinou vede ke smazání celého obrázku, které jednoduše provedete zatřesením celé tabulky.

Pro snazší nácvik pohybů hrotu je k tabulce přiložena fólie se sítí, podle tištěných předloh tak snadněji nakreslíte vybraný vzorový obrázek.
Díky dvěma dalším fóliím lze na tabulce hrát také hry Bludiště a Bitva.
V podstatě si můžete vymyslet i vlastní hry a předlohy. Stačí je jen vytisknout na průhledné fólie.

Grafo-1Technické parametry

Rozměry: 27 x 21 x 5 cm 
Barvy: modrá tabulka, červená ovládací kolečka
Materiál: plast
Hmotnost: 0,53 kg
Doporučený věk: od 4 let

Hmotnost 0.53 kg
Minimální věk Od 4 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Historie značky VISTA® se začíná psát v roce 1949, kdy byl založen Sdružený komunální podnik města Semily.

O 10 let později vznikají Kovozávody Semily, které se začaly specializovat na výrobu hraček a domácích potřeb. Většina domácností v tehdejším Československu určitě měla doma kávový mlýnek, kráječ nudlí, lis na česnek, univerzální lis na těsto, ruční šicí stroj, kuchyňskou nebo osobní váhu a další. Z domácích potřeb přežily pouze mechanické kuchyňské váhy s nástavbou na kojeneckou váhu.

Kromě domácích potřeb se Kovozávody Semily zaměřily na výrobu hraček. Jak čas běžel, tak se některé hračky přestaly vyrábět. Mezi ně bohužel patří i stavebnice KOMBI, ALFA, Mosaica Plastic. Kromě stavebnic zde byly vyráběny hračky. Mezi legendární patři jistě Aquabally, upomínkové televizorky nebo Monti Metal Systemy. Vždy se jednalo o precizně provedené a funkčně rafinované hračky, které děti nejen zabavily, ale také je učily soustředěnosti, trpělivosti, technickému myšlení a jemné motorice.

V roce 1993 z části podniku Kovozávody vzniká firma VISTA Semily, spol. s.r.o., která pokračuje v dlouholeté výrobní tradici svého předchůdce. Kromě hraček z plastických hmot, společenských, didaktických her, polytechnických stavebnic, mozaik a stavebnic modelů aut Monti System, které jsou vyhledávaným sběratelským artiklem, výroba zahrnuje různé typy vah (osobní, kuchyňské, včelařské, plošinové).

V současnosti se ve Vistě vyrábějí stavebnice SEVA, BLOK, Monti System, Mosaic Maxi, Mosaic Color, Combi Car, Seko, Disco. Kromě stavebnic vyrábí také hračky. Mezi ně patří dnes již legendární magická tabulka GRAFO a neméně magická kojenecká lahvička s imitací mléka, které se po otočení dnem vzhůru ztratí. Velmi oblíbený je také Magic Ball, který mimo zábavy plní i funkci pomůcky pro dechová cvičení.

Grafo-1magic-ball-2

mosaic-color-hurvinek-4mosaic-maxi-2-pocty-1

BEZPEČNOST PŘEDEVŠÍM!!!

V poslední době se můžete v médiích často setkat s reklamou na laciné plastové hračky z dovozu, které jsou vyrobeny z nekvalitních materiálů, a proto nesplňují normy zdravotní nezávadnosti. U výrobků Vista máte záruku nejen tradiční a léty prověřené kvality, ale také záruku, že k jejich výrobě byly použity kvalitní materiály, vhodné pro děti dané věkové skupiny. Všechny Vista hračky jsou pravidelně testovány renomovanou zkušebnou a splňují veškeré požadavky bezpečnosti a nezávadnosti podle normy EN71.
Mnoho z Vás si možná pamatuje výrobky Vista ze svého dětství a jistě na ně máte dobré vzpomínky. Někteří je možná ještě máte, což je také jistá vizitka kvality.

combi-car-1-4ms07-dakar-1

seva-rescue-1-3            seko-2

disco-96-box-3blok-twister-1-4

Titul Správná hračka pro stavebnici SEVA

Stavebnice Seva byla několikrát oceněna titulem "Správná hračka". Toto označení konkrétně získala v roce 2012 SEVA 1 a v roce 2014 jí následovala SEVA City 1. Poté byly ocenění další stavebnice.

Všechna  získaná ocenění Správná hračka - vybráno odborníky:

  • 2012 - SEVA 1
  • 2014 - SEVA City 1
  • 2015 - Blok Twister 1
  • 2016 - SEVA pro Holky 2 a Disco 32
  • 2017 - SEVA Rescue 1, SEVA pro holky 1 Jumbo, SEVA Army 2 
     

ZLATÁ MEDAILE PRO MONTI SYSTÉM

V roce 1988 získává Monti System zlatou medaili na Mezinárodním veletrhu v Lipsku.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.