• 1 z 7
 

Disco 96 box

Neohodnoceno
 

Disco 96 box, stavebnice z řady Disco, obsahuje celkem 96 kruhových dílků ve čtyřech barvách.Je určena i velmi malým dětičkám od jednoho roku. Nostalgická stále vyráběná stavebnice našeho dětství. Pomozte Vašim dětem znovu postavit květinku, panáčka, pejska, kočičku .... . Ryze česká stavebnice.

Dostupnost U Vás doma do 3 dnů.
446 Kč
   
Kód produktu VIS0303-19
Značka Vista
Kategorie Disco
Záruka 2 roky
 

Disco 96 box, stavebnice z řady Disco, obsahuje celkem 96 kruhových dílků ve čtyřech barvách.Je určena i velmi malým dětičkám od jednoho roku. Dílky jsou velké, nehrozí jejich spolknutí.

Nostalgická stále vyráběná stavebnice našeho dětství. Pomozte Vašim dětem znovu postavit květinku, panáčka, pejska, kočičku .... 

Tato retro stavebnice, určená pro celou rodinu, pomáhá jim procvičovat cit v prstíkách a poznávat základní barvy. Stavebnice Disco jsou vzájemně plně kompatibilní, takže ji můžete neustále rozšiřovat a doplňovat o nové dílky.

Bezpečnost především!!!

Všechny hračky značky VISTA vyráběné společností BENEŠ a LÁT, a.s. jsou pravidelně testovány renomovanou zkušebnou a splňují veškeré požadavky bezpečnosti a nezávadnosti podle normy EN71. Ani stavebnice DISCO 32 neobsahuje nebezpečné ftaláty, není tedy důvod proč by měla chybět v některém dětském pokojíčku.

disco-96-box-3 disco-96-box-6

 

Technické parametry

Rozměry balení: 26 x 19 x 14 cm 
Počet dílků v balení: 96 ks
Materiál: měkký plast
Hmotnost: 0,71 kg
Doporučený věk: od 1 roku

Hmotnost 0.71 kg
Minimální věk Od 1 roku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Historie značky VISTA® se začíná psát v roce 1949, kdy byl založen Sdružený komunální podnik města Semily.

O 10 let později vznikají Kovozávody Semily, které se začaly specializovat na výrobu hraček a domácích potřeb. Většina domácností v tehdejším Československu určitě měla doma kávový mlýnek, kráječ nudlí, lis na česnek, univerzální lis na těsto, ruční šicí stroj, kuchyňskou nebo osobní váhu a další. Z domácích potřeb přežily pouze mechanické kuchyňské váhy s nástavbou na kojeneckou váhu.

Kromě domácích potřeb se Kovozávody Semily zaměřily na výrobu hraček. Jak čas běžel, tak se některé hračky přestaly vyrábět. Mezi ně bohužel patří i stavebnice KOMBI, ALFA, Mosaica Plastic. Kromě stavebnic zde byly vyráběny hračky. Mezi legendární patři jistě Aquabally, upomínkové televizorky nebo Monti Metal Systemy. Vždy se jednalo o precizně provedené a funkčně rafinované hračky, které děti nejen zabavily, ale také je učily soustředěnosti, trpělivosti, technickému myšlení a jemné motorice.

V roce 1993 z části podniku Kovozávody vzniká firma VISTA Semily, spol. s.r.o., která pokračuje v dlouholeté výrobní tradici svého předchůdce. Kromě hraček z plastických hmot, společenských, didaktických her, polytechnických stavebnic, mozaik a stavebnic modelů aut Monti System, které jsou vyhledávaným sběratelským artiklem, výroba zahrnuje různé typy vah (osobní, kuchyňské, včelařské, plošinové).

V současnosti se ve Vistě vyrábějí stavebnice SEVA, BLOK, Monti System, Mosaic Maxi, Mosaic Color, Combi Car, Seko, Disco. Kromě stavebnic vyrábí také hračky. Mezi ně patří dnes již legendární magická tabulka GRAFO a neméně magická kojenecká lahvička s imitací mléka, které se po otočení dnem vzhůru ztratí. Velmi oblíbený je také Magic Ball, který mimo zábavy plní i funkci pomůcky pro dechová cvičení.

Grafo-1magic-ball-2

mosaic-color-hurvinek-4mosaic-maxi-2-pocty-1

BEZPEČNOST PŘEDEVŠÍM!!!

V poslední době se můžete v médiích často setkat s reklamou na laciné plastové hračky z dovozu, které jsou vyrobeny z nekvalitních materiálů, a proto nesplňují normy zdravotní nezávadnosti. U výrobků Vista máte záruku nejen tradiční a léty prověřené kvality, ale také záruku, že k jejich výrobě byly použity kvalitní materiály, vhodné pro děti dané věkové skupiny. Všechny Vista hračky jsou pravidelně testovány renomovanou zkušebnou a splňují veškeré požadavky bezpečnosti a nezávadnosti podle normy EN71.
Mnoho z Vás si možná pamatuje výrobky Vista ze svého dětství a jistě na ně máte dobré vzpomínky. Někteří je možná ještě máte, což je také jistá vizitka kvality.

combi-car-1-4ms07-dakar-1

seva-rescue-1-3            seko-2

disco-96-box-3blok-twister-1-4

Titul Správná hračka pro stavebnici SEVA

Stavebnice Seva byla několikrát oceněna titulem "Správná hračka". Toto označení konkrétně získala v roce 2012 SEVA 1 a v roce 2014 jí následovala SEVA City 1. Poté byly ocenění další stavebnice.

Všechna  získaná ocenění Správná hračka - vybráno odborníky:

  • 2012 - SEVA 1
  • 2014 - SEVA City 1
  • 2015 - Blok Twister 1
  • 2016 - SEVA pro Holky 2 a Disco 32
  • 2017 - SEVA Rescue 1, SEVA pro holky 1 Jumbo, SEVA Army 2 
     

ZLATÁ MEDAILE PRO MONTI SYSTÉM

V roce 1988 získává Monti System zlatou medaili na Mezinárodním veletrhu v Lipsku.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.