Dětské pokoje

Jednoduchý návrh

Máte-li omezený rozpočet a přesto chcete Vašim dětem poskytnout ideálně rozvržený, příjemný, hravý a navíc designově zdařilý prostor pro hru, práci i odpočinek, nabízíme Vám zpracování návrhu nízkorozpočtového dětského pokoje, kdy výchozí informací pro vypracování návrhu bude finanční limit, stanovený na realizaci celého dětského pokoje nebo jeho dílčích částí.

Pro další postup máte možnost volby buď standardního průběhu zakázky s 3D vizualizací (viz níže) nebo tzv. jednoduché studie, jejíž součástí nebude prostorové zobrazení, ale samotný návrh bude již od počátku spočívat ve výběru vhodných, cenově příznivých prvků a doplňků, dostupných v e-shopech, kamenných obchodech i obchodních řetězcích. Návrh lze do jisté míry doplnit i o nezbytné atypické prvky, vyráběné tzv. na míru. Cena takové "jednoduché studie" bude výrazně nižší než u standardního průběhu zakázky.

Odevzdaný návrh bude obsahovat (1 - 2 varianty):
- půdorys s popisy
- fotodokumentaci vybraných prvků a doplňků
- krátký průvodní text
- případně jednoduché skici

CENA: 5 000,- Kč / pokoj

 

  

 

Standardní návrh

1. fáze - studie ..... CENA: 12 000,- Kč / pokoj

 • Úvodní konzultace formou krátkého telefonátu

 • Zpracování cenové nabídky + její případné odsouhlasení

 • Osobní schůzka v místě návrhu nebo realizace - v případě velké vzdálenosti a za předpokladu obdržení dostatečných podkladů od zadavatele (kvalitní fotodokumentace, dostatečně přesné zaměření) lze návrh zpracovat i bez návštěvy místa návrhu.
  Náplní osobní schůzky je
  - zhodnocení prostoru pro návrh (můžeme poradit i s výběrem místnosti, nejvhodnější pro umístění dětského pokojíčku - například v podkroví novostaveb apod.)
  - stanovení rozsahu vybavení mobiliářem i vestavěným nábytkem
  - ujasnění představ rodičů i dětí o barevném a materiálovém provedení
  - zaměření (doměření) prostoru určeného pro návrh a realizaci
 • Návrh bude předán osobně, zaslán e-mailem nebo poštou, a to ve formátu A4 nebo A3.
  Bude zpracován ve formě realistické vizualizace a bude obsahovat:
  - půdorys s popisy
  - axonometrie
  - perspektivy
  - krátký průvodní text

 • Úprava vybrané varianty dle telefonického nebo osobního projednání + opětovné předání konečné verze návrhu

2. fáze - příprava pro realizaci ..... CENA: 650,- Kč / hod

 • V případě zájmu zpracujeme i vše potřebné pro zdárnou realizaci dětského pokoje - rozsah bude předem přesně stanoven dle odsouhlasené konečné verze studie.

 • Tato fáze může dle výběru a domluvy obsahovat:
  - rozkreslení atypických prvků pro truhláře a jiné profese - vždy bude vše konzultováno přímo s výrobcem
  - přesný výběr nezbytných doplňků v e-shopech (koberce, svítidla, sedací nábytek, samolepky na zeď, stínící technika, matrace dekorační předměty, textilie atd.), případně v kamenných obchodech či obchodních řetězcích (osobní objíždění obchodů za příplatek) - v případě výběru doplňků v našem e-shopu získáte na všechny doplňky v rámci této zakázky slevu 10%
  - spolupráce při výběrovém řízení na dodavatele a výrobce atypických prvků - příprava podkladů (může se lišit od podkladů pro výrobu), zhodnocení cenových nabídek

3. fáze - realizace ..... CENA: 650,- Kč / hod

 • Rádi zajistíme realizaci zadáním zakázky generálnímu dodavateli či více dílčím dodavatelům včetně potřebného dozoru nad správností provedení.

 • Autorský dozor je samozřejmostí i v případě, že zakázku budete realizovat a řídit sami.

 • Nabízíme rovněž zajištění stavebních úprav včetně stavebního dozoru - bourací práce, nové konstrukce, podhledy, elektroinstalace, podlahy, otopná tělesa atd. Této nadstandardní fázi realizace vždy předchází projekt pro realizaci stavby, případně pro stavební řízení. Vždy bude naceněno individuálně dle rozsahu stavebních prací.

 

 

  

IKEA pokoje

     

  

DPD-logoAkční zboží:

Novinky v e-shopu:

Přihlášení