Věšák Plan Toys

Neohodnoceno
 

Jednoduchý, přitom zajímavý volně stojící věšák pro děti od tří let v modrém provedení s miskou pro ukládání klíčů a jiných drobností. 

Dostupnost U Vás doma do 2 dnů.
1 499 Kč
   
Kód produktu M-PT8618
Značka PLAN TOYS
Webová stránka značky plantoys.com
Kategorie Dětský nábytek
Záruka 2 roky
 

Jednoduchý, přitom zajímavý volně stojící věšák pro děti od tří let v modrém provedení s miskou pro ukládání klíčů a jiných drobností. 

Odteď se nebudou válet kabáty a bundy po zemi, odteď budou pěkně uklizené na tomto nádherném věšáku!
Děti si tak osvojí základní povinnosti, potřebné pro budoucí praktický život. Nízký dětský věšák, na který kdykoli dosáhnou, jim v tom maximálně pomůže.

Věšák lze při troše fantazie použít například také jako tee-pee, schovku, nebo přístřešek pro plyšáka či pravou kočičku. ;-)

    vesak-1

 

Technické parametry

Doporučený věk dítěte: od 3 let
Materiál: dřevo z kaučukovníku
Rozměry: 65,8 x 59,6 x 123 cm
Hmotnost: 2,2 kg

Hmotnost 2.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

 

Plan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček.

Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

nakupni-vozik-1 domecek-pro-panenky-chatka-1cajovy-set-prirodni-1

PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.

Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.