• 1 z 3
 

Pythagoras

Neohodnoceno
 

Pythagoras - výukový set pro starší žáky (10-15 let) zaměřený na praktická cvičení z geometrie s 47 základními dílky, obsahuje - 9 trojúhelníků, 7 čtverců, 12 pravoúhlých trojúhelníků, 3 obdélníky, 1 šestiúhelník, 4 vysoké trojúhelníky, 3 mřížky, 8 trojbokých Lux pyramid a 5 oboustranných velkých plakátů rozměru A1 (59x84cm). Velmi kvalitní a bezpečná stavebnice.

Dostupnost U Vás doma do 2 dnů.
2 380 Kč
   
Kód produktu MAG17
Výrobce MAGFORMERS
Kategorie Magformers v akci!
Záruka 2 roky
 

Pythagoras - výukový set pro starší žáky (10-15 let) zaměřený na praktická cvičení z geometrie s 47 základními dílky, obsahuje - 9 trojúhelníků, 7 čtverců, 12 pravoúhlých trojúhelníků, 3 obdélníky, 1 šestiúhelník, 4 vysoké trojúhelníky, 3 mřížky, 8 trojbokých Lux pyramid a 5 oboustranných velkých plakátů rozměru A1 (59x84cm).

Stavebnice určená pro názornou výuku geometrie (pythagorova věta a její variace, podobnost trojúhelníků, skládání tvarů, práce s úhly v geometrických tvarech, plošné výměry, vlastnosti 3D těles, apod). Vhodné i do škol jako učební pomůcka. Obsahuje 5 oboustranných velkých plakátů rozměru A1 (59x84cm) z velmi odolného křídového papíru, na kterých najdete systematicky členěná cvičení a úlohy z geometrie i s jejich řešeními.

Zábavnou formou pomocí kvízů a samostatných úkolů učí žáky pochopit podstatu zákonitostí klasické geometrie. Pythagoras není sám o sobě vhodný jako stavebnice pro tradiční stavění ani není určen pro menší děti. V kombinaci s některou z ostatních Magformers stavebnic je však velmi dobrým zpestřením a rozšířením možností, zejména v oblasti architektonických staveb a abstraktních obrazců, ornamentů, mandal a mozaiek. Ideální varianta dárku pro staršího ze sourozenců, pokud mladší již Magformers doma má či brzy mít bude.

magformers-pythagoras-2magformers-pythagoras-3 

 

Technické parametry

Materiál: plast, magnet, křídový karton
Počet dílů: 47 základních dílků
- 9 x trojúhelník
- 7 x čtverec
- 12 x pravoúhlý trojúhelník
- 3 x obdélník
- 1 x šestiúhelník
- 4x vysoký trojúhelník
- 3 x mřížka
- 8 x trojboká Lux pyramida
Doporučený věk: od 10-ti let

Podobné produkty

Minimální věk Od 10-ti let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.