• 1 z 12
 

Můj první Magformers 30

Neohodnoceno
 

Stavebnice s 30-ti speciálně upravenými dílky pro nejmenší začátečníky, obsahuje 12 trojúhelníků, 18 čtverců a 5 výukových oboustranných karet. Pro děti ve věku od 18-ti měsíců. Velmi kvalitní a bezpečná stavebnice.

Dostupnost U Vás doma do 2 dnů.
1 340 Kč
   
Kód produktu MAG02
Výrobce MAGFORMERS
Kategorie Magformers v akci!
Záruka 2 roky
 

Můj první Magformers 30 - stavebnice s 30-ti speciálně upravenými dílky pro nejmenší začátečníky, obsahuje 12 trojúhelníků, 18 čtverců a 5 výukových oboustranných karet.

Dílky jsou plnobarevné (bez klasického poloprůzračného efektu) s výraznějšími barvami navrženými speciálně pro vnímání batolat a raných ťapáčků. Mají zesílené stěny a jsou odolnější proti oděrům a pronikání vlhkosti. Absolutní zdravotní nezávadnost pro nezbytné ochutnávky dílků je samozřejmostí.

Velmi kvalitně jsou zpracovány i přiložené výukové materiály. Dítka si mohou zkoušet stavět jednoduché domečky a geometrická tělesa podle návodů na velkých a k záškodnickému zacházení odolných kartách. Karty jsou oboustranné a je jich 5, jako základ tedy máte 10 různých předloh, které jsou však pouhým navedením dětí a rodičů k vymýšlení nových tvarových kombinací a schematických modelů.

K procvičování barev a tvarů slouží neméně odolná 18ti-stránková knížka. Karty a knížka obsahuje minimum textů, které jsou jen pojmenováním velmi zřejmého vyobrazeného objektu, avšak v angličtině. Nepředpokládá se, že by se jej dítka pokoušela číst či že by rodiče nepoznaly např. kuřátka nebo domeček, proto jsou (narozdíl od některých výukových setů) materiály ponechány v originále. Navíc naštěstí přibývá rodičů, kteří za cizí jazyk považují ty kromě češtiny, slovenštiny a angličtiny:)

magformers-muj-prvni-3 magformers-muj-prvni-7

 

Technické parametry

Rozměry balení: 21 x 27 x 8 cm
Materiál: plast, magnet, křídový karton
Počet dílů: 30 speciálně upravených dílků a 5 oboustranných výukových karet
- 12 x trojúhelník
- 18 x čtverec
Doporučený věk: od 18-ti měsíců

Podobné produkty

Minimální věk Od 18-ti měsíců

Můj první Magformers


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.