• 1 z 2
 

Celodřevěný nákupní vozík

Neohodnoceno
 

Celodřevěný nákupní vozík pro malé dětičky z kaučukovníkového dřeva od známého výrobce kvalitních, bezpečných a certifikovaných hraček Plan Toys.

 

Dostupnost U Vás doma do 2 dnů.
1 599 Kč
   
Kód produktu PT3481
Značka PLAN TOYS
Webová stránka značky plantoys.com
Kategorie Vše pro obchůdek
Záruka 2 roky
 

Máte malého kluka, co nechce kočárek, ale závidí své sestře možnost drandit s něčím, co má rukojeť? Pořiďte mu tento malý dřevěný nákupní vozík.
Pogumovaná kolečka zajistí pohodovou jízdu, a šetří tak nervy sousedů. ;-) Vozík má pevnou základnu, která zabrání jeho překlopení. Mezi kolečky je další úložný prostor, například na nákupní tašku. 

nakupni-vozik-celodreveny-1   nakupni-vozik-celodreveny-2

Technické parametry

Rozměry: 24,6 x 31 x 40,7 cm
Hmotnost: 1,99 kg
Materiál: dřevo z kaučukovníku, guma
Doporučený věk: od 2 let

 

 

Podobné produkty

Hmotnost 1.99 kg
Minimální věk Od 2 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

 

Plan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček.

Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

nakupni-vozik-1 domecek-pro-panenky-chatka-1cajovy-set-prirodni-1

PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.

Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.