Letiště

Neohodnoceno
 

Dřevěné letiště s terminálem, kontrolní leteckou věží a kruhovým výtahem pro přesuny mezi jednotlivými patry. Podněcuje k procvičování motorických, vizuálních i sluchových schopností. 

 

Dostupnost U Vás doma do 2 dnů.
2 799 Kč
   
Kód produktu M-PT6226
Značka PLAN TOYS
Webová stránka značky plantoys.com
Kategorie Autodráhy a vláčkodráhy
Záruka 2 roky
 

Dřevěné letiště s terminálem, kontrolní leteckou věží a kruhovým výtahem pro přesuny mezi jednotlivými patry. Auta parkují v přízemí, v patře, kam se dostanete po šikmé rampě, je pak odbavení, zavazadlový pás a cesta k letadlu.
Součástí je i letadélko, nákladní autíčko s přívěsem a pracovník letištní kontroly. 
Napojte si letiště na dráhu a máte o zábavu postaráno!

Sestava neobsahuje žádné magnetické díly.

Podněcuje k procvičování motorických, vizuálních i sluchových schopností.

Vhodné pro děti od 3 let.

letiste-2 

Technické parametry

Rozměry: 70 x 25,5 x 36 cm 
Materiál: dřevo z kaučukovníku
Doporučený věk: od 3 let

 

 

Podobné produkty

Minimální věk Od 3 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

 

Plan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček.

Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

nakupni-vozik-1 domecek-pro-panenky-chatka-1cajovy-set-prirodni-1

PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.

Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa. 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.